Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 16 grudnia 2022**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 16 grudnia 2022 **Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 16 grudnia 2022**


wydanie piaseczynsko-ursynowskie (nr 918), 2022-10-04
Jak przygotować się do sezonu grzewczego – zobacz ofertę hurtowni instalacyjnej Euroterm w Piasecznie

Wiele osób decyduje się na zmianę sposobu ogrzewania lub zakup ogrzewania awaryjnego w okresie jesiennym i na początku sezonu grzewczego. Dzieje się tak dlatego, że właśnie wtedy ujawnia się wiele problemów z systemami grzewczymi. Na przykład zatarta pompa obiegowa, nieszczelny zawór lub piec, który nie chce się włączyć. Obecna sytuacja w składach opału również przekonuje wiele osób do zmiany sposobu ogrzewania. Warto pamiętać, że niezależnie od Państwa potrzeb, warto odwiedzić specjalistyczną hurtownię Euroterm w Piasecznie.

Euroterm to ogólnopolska sieć hurtowni hydraulicznych. W Piasecznie mają swój oddział. W hurtowni hydraulicznej można znaleźć nie tylko podstawowe artykuły hydrauliczne, takie jak zawory i rury. W hurtowni są też gotowe rozwiązania do ogrzewania podłogowego, kotły gazowe, zasobniki i niektóre modele pomp ciepła.

Kotły gazowe
Tegoroczna jesienna pogoda pokazuje, że nadal dobrym pomysłem jest zainstalowanie kotła gazowego. Rząd zaproponował dotacje, które pomogą zmniejszyć wydatki na ogrzewanie, a zakup kotła kondensacyjnego można często odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.
Czynnikiem przemawiającym za instalacją kotła gazowego mogą być również zamiary przywódców politycznych. W Unii Europejskiej coraz głośniej mówi się o ograniczeniu sprzedaży nowych kotłów. Jeżeli takie zakazy zostaną wprowadzone, lepiej jest zainstalować już teraz kocioł gazowy, o ile towar jest dostępny. Produkty takie jak niemiecki Wolf czy francuski De Dietrich są budowane tak, aby służyły przez lata.

W hurtowni instalacyjnej Euroterm w Piasecznie w Piasecznie oferowane są kotły gazowe wiodących marek, takich jak:
-Junkers
-Buderus
-De Dietrich
-Immergas
-Vaillant
-Viessman
-Wolf

Wielu klientów hurtowni w Piasecznie to także doświadczeni profesjonalni instalatorzy, dlatego instalacja kotła nie jest trudna. Personel hurtowni może również polecić kilku renomowanych specjalistów.

Pompy ciepła i zasobniki CWU
Pompy ciepła to kolejna opcja niedrogiego ogrzewania, zwłaszcza w nowym budownictwie. Dotacje rządowe z programów "Czyste powietrze" i "Moje ciepło" oraz możliwość odliczenia kosztów zakupu pompy od podatku sprawiły, że pompy ciepła są tak samo popularne w nowo budowanych domach, jak kotły gazowe.
Ogromny popyt na pompy ciepła nadwyrężył logistykę wielu mniejszych firm. Problem częstej niedostępności dotyczy również zbiorników CWU, które są kompatybilne z pompami ciepła.

Przy ulicy Okulickiego 21 w Piasecznie w hurtowni hydraulicznej, klienci mogą kupić na miejscu duży wybór produktów. Z magazynu centralnego Euroterm w Przemyślu można sprowadzić mniej popularne artykuły, takie jak pompy ciepła czy zasobniki, lub pochodzą one bezpośrednio od producenta. Sieć hurtowni Euroterm współpracuje w celu uzyskania od dostawców lepszych warunków dostawy i promocji na wybrane artykuły.

Klimatyzatory z funkcją grzania
W ostatnich latach wielu mieszkańców Polski zainstalowało na swoich domach panele fotowoltaiczne. Osoby posiadające domowe instalacje fotowoltaiczne mogą w chłodniejszych miesiącach wykorzystywać nadwyżki energii do celów grzewczych. W tym przypadku korzystne byłoby zastosowanie klimatyzatora, który posiada również funkcję ogrzewania. Większość dobrej jakości klimatyzatorów jest wyposażona w bardzo wydajny system grzewczy, który może z łatwością ogrzać mały dom, nawet przy ujemnych temperaturach.

Klimatyzator, który służy również do ogrzewania, nazywany jest pompą ciepła typu powietrze-powietrze. Urządzenie to wytwarza średnio 3 kW ciepła na każdą 1 kWh energii elektrycznej, którą pobiera z sieci - co czyni je znacznie bardziej wydajnym niż grzejniki olejowe, które wytwarzają tylko 0,9 kWh. Przy niedoborach węgla, które ostatnio spowodowały wzrost cen, ogrzewanie klimatyzatorem może być bardziej opłacalną opcją dla niewielkich domów.
Idealną porą roku na montaż klimatyzacji jest jesień, kiedy temperatury zaczynają spadać. Instalatorzy mogą zaoferować krótsze terminy montażu po zakończeniu sezonu chłodniczego, który kończy się we wrześniu. Mieszkańców Piaseczna i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów Thermoval. W Euroterm.pl klimatyzatory Thermoval są dostępne na półkach wszystkich hurtowni hydraulicznych i instalacyjnych.

PROMOCJA
Brak komentarzy

dodaj komentarz
komentarz będzie widoczny po akceptacji przez administratora
nick:
Komentarz:

wprowadź liczbę z obrazka pomniejszoną o "jeden":         

Wydanie:
PIASECZYŃSKO-URSYNOWSKIE
· Mariusz Szczygieł spotkał się z czytelnikami
· Święty Mikołaj przybył do Nowej Iwicznej
· Ruszyła sprzedaż węgla
· Wyjątkowy świąteczny kiermasz w szkole
· Otwarto Klub Seniora
· Co dalej z Łąkową?
· Karambol na Puławskiej
· Nadjeżdża SKM-ka. Szlabany w dół...
· Chcą więcej lasu w lesie
· Mieszkańcy nie chcą kolejnego bloku w centrum miasta
· Pomóżmy 19-latkowi odzyskać wzrok
· Sodoma i gomora na dworcu PKP
· Jakie to skrzyżowanie?
· Powstanie nowa linia autobusowa między Józefosławiem a PKP Jeziorki?
· Kiermasz świąteczny i odpalenie choinki
· Mieszkaniec: gmina chce, żebym kupił kota w worku
Wydanie:
PRUSZKOWSKO-GRODZISKIE
· Piękna nasza Polska cała
· Trzej królowie przybyli z darami
· Miasto wspiera walkę ze smogiem
· Domaniew z nową świetlicą
· Pamięci prezydenta Wilsona
· Co zrobić, żeby było bezpieczniej?
· Tańsze bilety dla mieszkańców
· Zainwestują w drogi, kanalizację i... Austerię
· Poznaj mieszkańców lasu
· Czytali i w dzień, i w nocy
· Trzy nowe pomosty i siłownia
· Gorączka w pogotowiu
· Najpierw bramki, potem nowe pasy
· Wiosną wystartuje budowa Akademii Legii
· Stacja i dworzec na ukończeniu
· Kilometry ulic, dwie hale, przedszkole i ratusz
Wydanie:
GRÓJECKIE
· W Dniu Chynowa bawiła się cała gmina
· Olimpijczyk z indeksem
· Lekcja samorządności
· 36 uczniów uczestniczyło w Misji Przyroda
· Marianna Czamara „Belfrem roku”
· Sceny jak z prawdziwego horroru
· Marian Woronin w Błędowie
· Próbował podpalić kościół
· Rosiewicz wyśpiewał sobie „Ciotkę szarlotkę”
· Dyrektorem to tu jestem ja!
· Grójec będzie płacić mniej
· Każde jabłko na wagę „złota”
· Maliszewski czeka na wyrok
· Spóźniony śmigus-dyngus... pomyjami
· PCM w Grójcu ogłosi upadłość?
· Truskawkom zagłada nie grozi
© 2005-2022  Kurier poludniowy    •    Wszystkie prawa zastrzeżone    •    projekt i wykonanie: iQuest