Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 20 lipca 2018**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 20 lipca 2018**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 20 lipca 2018 **


wydanie piaseczynsko-ursynowskie (nr 552), 2014-11-07
Świadek koronny zablokował miasto

PIASECZNO W czwartek rano okolice sądu w Piasecznie obstawili antyterroryści z CBŚ. Na niebie zawisł policyjny śmigłowiec, zaś okoliczne budynki obsadzili snajperzy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tego dnia w sądzie zeznawał świadek koronny, który zgodził się pójść na współpracę z organami ścigania. Sprawa może mieć związek z rozbitą niedawno grupą „Bukaciaka”

- Czyżby znów fałszywy alarm bombowy w sądzie? – dopytywali zaskoczeni nagłym pojawieniem się antyterrorystów mieszkańcy. Jednak z minuty na minutę sytuacja wyglądała coraz poważniej – nieoznakowane wozy policyjne mknące od strony Warszawy, zamaskowani, uzbrojeni funkcjonariusze na dachach, osłaniający wejście do sądu. Policyjna obstawa wzdłuż ulicy Puławskiej i policyjny śmigłowiec monitorujący miasto. Piaseczno zaczęło przypominać plan zdjęciowy filmu sensacyjnego, który ze szczególną uwagą mogli podziwiać kierowcy, tkwiąc w korkach, które utworzyły się na skutek chwilowego wstrzymania ruchu na ulicy Kościuszki.
Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, do sądu został dostarczony świadek koronny, który miał zeznawać w sprawie „Bukaciaka”. Członkowie rozbitego niedawno przez policję groźnego gangu mieli na sumieniu wiele poważnych przestępstw, z licznymi zabójstwami włącznie. Wiosną funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Dębówce nad Wisłą odnaleźli cztery zakopane ciała. Przed miesiącem zatrzymali kolejnych 17 osób powiązanych z grupą, która działała m.in. na terenie Piaseczna, Góry Kalwarii i Konstancina-Jeziorny.
Choć sceneria w centrum Piaseczna przez moment przypominała plan wysokobudżetowego filmu sensacyjnego, ruch na ulicy Kościuszki dość szybko został przywrócony.

B/TW
Komentarze
nick: anett,     2014-11-06   20:11:52
Bylam,widzialam, sceny naprawde jak z filmu. Az czulam dreszcz na plecach. Dziekowac, ze bylo bardzo spokojnie, ale bylo czuc napiecie w powietrzu
nick: sssss,     2014-11-07   10:06:52
I jeszcze eskortują tą konfiture na Dembówke z nim
nick: n,     2014-11-07   11:24:29
Frajer ciezki !!
nick: SEWERYN BIALY,     2014-11-07   11:40:22
Mieszkam w Strzyzynie, niedaleko Warki. Pierwszy raz widzialem GTA W PIASECZNIE :(
nick: ooo,     2014-11-07   12:41:45
lata osa koło nosa
nick: Ola,     2014-11-07   15:36:51
miejsce bandziorów jest metr pod ziemią.
nick: ELDUPA,     2014-11-08   15:49:30
JEBAĆ ICH ,NIECH SOBIE LATAJĄ
nick: loko,     2014-11-08   17:24:50
Pyłek?
nick: Pablo,     2014-11-09   08:46:50
I czym się podniecacie gamonie z waszych podatków to wszystko się działo.
nick: jona,     2014-11-09   09:35:51
Świadek koronny - opłacana ochrona z naszych podatków . Za takie przestępstwa powinna być kara śmierci to może bandyci by wreszcie się opamiętali.Często ludzie ciężko pracują, a tu przychodzi bandzior bo inaczej nie można tego nazwać i wyłudza characz albo mordują człowieka.Świadek koronny nie jedno ma na sumieniu, a później ma złagodzony wyrok dlatego ,że został świadkiem koronnym do czego to podobne.Polcja idzie na łatwiznę.
nick: nina,     2014-11-09   23:00:53
Przez takich ludzi cierpia niewinni ludzie po co sad odrazu kara smierci jeszcze za nasza kase ich utrzymywac do ziemi z nimi oni nie mieli skrupolow zeby zabijac z zimna krwia to niech to samo ich spotka bandziory.
nick: abc,     2014-11-11   12:06:49
Dlaczego bo psy bez tej konfitury nigdy by nikogo nie zamkneli zresztą ustalają co i na kogo ma mówic a większości są to wymyślone zarzuty przez prokurature i tego cwaniaka gangstera koronnego ha ha ale cuz taki kraj prokuratura może robic tu co chce i niszczyć niewinnym ludzią życie
nick: kwiatuszek,     2014-11-11   15:29:21
Konfitura-ROLSKI?
nick: Xxx,     2014-11-14   11:52:13
Kwiatuszek-dziwka
nick: abc,     2014-11-14   16:13:46
Rolski ?Jak najbardziej:)Ale i ablewski osowski...wielu tu wymieniac tak zwanych gangsterów
nick: wiewiur,     2015-06-27   12:30:26
To był Godlewski albo posiewka
nick: cbś,     2015-10-16   19:35:13
to był wspólnik abli daniel ł okradzioony przez kolegów
nick: RMPŁK,     2015-12-03   17:27:45
Ablewski
nick: Rafał,     2015-12-03   17:33:39
Gosik i Ablewski - żywe trupy
nick: ala konstancin,     2017-02-01   22:34:12
Pylek to by własną matkę sprzedal...cwel jakich malo na Pno
nick: szkatuła.też.siądzie,     2017-04-06   08:20:49
teraz kolejny bukaciak i zaraz idą kolejne sprzedawczyki:-) ja obstawiam do kompletu szkatułe weźmie kolejne samoukaranie przy dobrych wiatrach... albo leci na 60tke i tak każdy się śmieje że to fragles
nick: kodeks,     2017-04-07   21:15:46
szkatuła to już jest 60 jak ma odrebny proces ,wyjdzie na uprawomocnieniejak artur ADAMIEC I TEŻ BEDZIE PAJACOWAŁ Z MAŁOLATAMI,wielkie gangstery 60
nick: 60,     2017-04-07   21:19:19
adamiec kolejny po bukaciaku powiedzial co wiedzial
nick: Kaja Konstancin ,     2017-07-25   22:50:50
Pyłek,Rolski,Miazga P...spet pedałów kręcą razem lody ...
nick: ,     2017-07-26   19:07:09
Sztakula.też.siadzie nie mierz innych swoją miarką. Ciekawa czy byś to powtórzył jemu prosto w twarz bez zlania sie w portki . Ty internetowy urko burko.
nick: Gwiazda ,     2017-08-02   18:27:34
Ablewski podobno stracił tytuł świadka koronnego!!
nick: Kaja Konstancin,     2017-08-11   00:03:04
Jasior i reszta kapust gorzej niz te wszystkie ganksterki sie popruiecie. A o tych co piszecie to w dupie majom wszystko co sie dzeje. Kij ma dwa konce
nick: Kick,     2017-09-30   11:52:30
A i ten gosik też się rozpruł
nick: Gwiazda ,     2017-12-07   16:20:17
Musimy utrzymywać bandziora oraz jego rodzinę, żona Ablewskiego jest tak zabezpieczona finansowo że do końca życia nie musi nic robić, i to wszystko zdobyła dzieki bandyctwu męża.. Powinna mieć wszystko natychmiast odebrane.